29 Eylül 2020 Salı
Anasayfa > ADİYAMAN > Adıyaman Belediye Başkanı Kılınç: Tedbiri elden bırakmayalım - Videolu Haber

Adıyaman Belediye Başkanı Kılınç: Tedbiri elden bırakmayalım - Videolu Haber

19.06.2020 18:52 12 14 16 18 yazdır
Adıyaman Eski Valisi Aykut Pekmez için düzenlenen veda yemeği programında yaptığı konuşmasında pandemi sürecine değinen Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, "tedbiri elden bırakmayalım."dedi.
Adıyaman Belediye Başkanı Kılınç: Tedbiri elden bırakmayalım - Videolu Haber

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, düzenlenen veda yemeği programında yaptığı konuşmasında pandemi sürecine değindi.

Kılınç, şöyle konuştu:

"Hem şahsımız adına, hem de ailemiz adına, çevremiz adına, memleketimiz adına güzel günler gelmesini diliyoruz. Malumunuz bir süreçten geçiyoruz. Bu süreç hepimizi bir tarafa savurdu sıradan yaşamın ne kadar kıymetli olduğunu, dostluğun ne kadar kıymetli olduğunu, akraba ilişkilerinin ne kadar kıymetli olduğunu bizlere hissettirdi. Hakikatten sağlığın ne kadar kıymetli olduğunu bize gösterdi, aynı zaman da ekonominin ne kadar kıymetli olduğunu bize gösterdi.

Çok şükür tabi şuana kadar hiç bir şey geçmiş değil, her an farklı bir şekle de gelebilir, bu anlamda da teyakkuzda olmamız gerekiyor, virüsün herkesi etkilediği malum dolayısıyla tedbiri elde bırakmama noktasında refahatle söylüyoruz ama maalesef zaman zaman savunmalar oluyor."

"Tedbiri elden bırakmayalım"

Duyarsız davranıldığına dikkati çeken Kılınç, "Bir duyarsızlık var bunun farkındayız, virüs ile ilgili herkes az çok biliyor ne olduğunu. Şuan tekrardan rakamlar biraz yükseldi, tabi pratik duruma baktığımız zaman virüs çok yaygın, tekrar git gel yapmasına rağmen ölümcüllük noktasında biraz daha iyi buda acaba virüsün mutasyona uğradığı noktasında bir takım fikirler veriyor ama tedbiri elden bırakmamızı gerektirmiyor. Tedbiri elden bırakmamalıyız, dediğim gibi süreci çok daha tedbirli, çok daha temkinli geçirmemiz gerekiyor."ifadesini kullandı.

Kaynak : PHA
Haberin Videosu :
Kategorinin Diğer Haberleri