26 Eylül 2020 Cumartesi
Anasayfa > SEÇİM HABERLERİ > AK Parti Teşkilatından, Başkan Kılınç´a, Tebrik Ziyareti

AK Parti Teşkilatından, Başkan Kılınç´a, Tebrik Ziyareti

04.04.2019 15:16 12 14 16 18 yazdır
AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Ahmet Aydın, AK Parti Adıyaman milletvekilleri ve il ile merkez ilçe teşkilatı, Adıyaman Belediye Başkanlığı görevine seçilen Dr. Süleyman Kılınç´a `hayırlı olsun´ ziyaretinde bulundu.
AK Parti Teşkilatından, Başkan Kılınç´a, Tebrik Ziyareti

AK Parti´nin adayı olarak girdiği 31 Mart seçimlerinde oyların yüzde 53,22´sini alarak Adıyaman´ın yeni Belediye Başkanı seçilen Dr. Süleyman Kılınç´a ziyaretler devam ediyor.

Pazar günü gerçekleştirilen seçimden halkın büyük teveccühüyle ayrılan Belediye Başkanı Kılınç´ı makamında ziyaret eden AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Ahmet Aydın, AK Parti Adıyaman Milletvekilleri İ. Halil Fırat ile Yakup Taş, AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Perihan Gümüş ve AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Yalçın seçim sonuçlarının herkes için hayırlı olmasını dileyerek, başarılarını iletti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç ise elde edilen başarının kazananının Adıyaman olduğunu dile getirerek, emeği geçen herkese teşekkür etti ve bundan sonra her şeyin en iyisine layık olan Adıyaman halkı için gece gündüz demeden çalışacaklarını dile getirdi.

 

Kaynak : PHA
Kategorinin Diğer Haberleri