26 Ocak 2020 Pazar
Anasayfa > ADİYAMAN > Başkan Kılınç'a, Esnaf Ziyaretinde Yoğun İlgi

Başkan Kılınç'a, Esnaf Ziyaretinde Yoğun İlgi

08.08.2019 14:44 12 14 16 18 yazdır
Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, "Bizlere gelemeyenlere de bizler giderek, sorun ve taleplerini dinleyeceğiz."
Başkan Kılınç'a, Esnaf Ziyaretinde Yoğun İlgi

Belediye Başkanı Kılınç, belediyedeki yoğun çalışmalarının yanı sıra, zaman zaman şehir merkezinde esnaf ziyaretlerinde yaparak, vatandaşlarla görüşüyor, toplumla her zaman iç içe olacağının mesajını veriyor.

Seçildiği günden itibaren gece gündüz demeden şehrin geleceği için yoğun çaba harcayan Kılınç, önceki gün halkla iç içe olmak, onların sorun ve taleplerini dinlemek adına yine çarşıdaydı. 

Ziyaret sırasında halkın yoğun ilgi ve alakasıyla karşılaşan Kılınç, makamına gelemeyen vatandaşların bayram öncesi sorun ve taleplerini dinledi.

Toplumun her kesimiyle kucaklaşan, sohbet eden Başkan Kılınç; "Halkımızın göstermiş olduğu tevazu ile geldiğimiz bu makama bize gelemeyen kardeşlerimiz olabiliyor. Bizlere gelemeyenlere de bizler giderek, sorun ve taleplerini dinleyeceğiz. Esnafımıza ve halkımıza Kurban Bayramı öncesi hayırlı işler dileyip, bol kazançlar diledik."dedi.

Kaynak : PHA
Kategorinin Diğer Haberleri