14 Temmuz 2020 Salı
Anasayfa > SAĞLıK > Başkan Kılınç'tan Sağlık Çalışanlarına Alkışlı Destek - Videolu Haber

Başkan Kılınç'tan Sağlık Çalışanlarına Alkışlı Destek - Videolu Haber

22.03.2020 16:57 12 14 16 18 yazdır
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın çağrısı sonrası tüm Türkiye, koronavirüs tehdidine karşı mücadele eden sağlık çalışanlarına destek için Adıyamanlı vatandaşlarda balkonlarda alkış tutarken, Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, ise Adıyaman Eğiti
Başkan Kılınç'tan Sağlık Çalışanlarına Alkışlı Destek - Videolu Haber

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın koronavirüse karşı yoğun mesai harcayan sağlık çalışanlarını TBMM'de milletvekillerine alkışlatması üzerine `sağlık çalışanlarının alkışlanması´ tüm yurtta kitlesel bir etkinliğe dönüştü.

Adıyaman ve ilçelerde sosyal medya üzerinden geniş kitlelere ulaşan etkinlik kapsamında, saat 21.00 itibarıyla vatandaşlar üst üste 3 gün evlerinin pencere ve balkonlarında sağlık çalışanlarını alkışladı. Son günde ise Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç ise Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil servis önüne gelerek sağlık çalışanlarını alkışladı.

-SAĞLIK ÇALIŞANLARINDAN BAŞKAN KILINÇ'A TEŞEKKÜR

Sağlık çalışanları ise Sağlık Bakanımız Sn. Dr.Fahrettin Koca tarafından başlatılan Sağlık Çalışanlarına Moral ve Destek Alkışı Kampanyası için Hastanemiz önünde alkış tutan Belediye Başkanı Dr.Süleyman Kılınç'a teşekkür etti.

Kaynak : PHA
Haberin Videosu :
Kategorinin Diğer Haberleri