26 Eylül 2020 Cumartesi
Anasayfa > Yazarlar > FATMA ULUBEY > Cumhuriyet Halk Partililere Sesleniyorum!
FATMA ULUBEY

Cumhuriyet Halk Partililere Sesleniyorum!

17.01.2018 14:31 12 14 16 18 yazdır
Yazar : FATMA ULUBEY

Demokrasiyi içselleştiren bir gelenekten gelen CHP, çağdaş, demokrasinin bütün unsurlarını barındıran bir partidir .

Ìl ilçe kongrelerimizin gerçekleştiği şu günlerde

tüm üyelerimizin, il, ilçe başkanlarımızın, yönetim kurullarımızın  çok hassas davranması gerekir. Kongrelerin amacı örgütlerimizi güçlendirmek, varsa sorunları masaya yatırmak, çözüm önerilerini sunmak, partiyi iktidara taşımaktır. 

Partimizin kazananı kaybedeni yoktur, bu bir bayrak yarışıdır.  Her partilimizin bu duyarlılıkla hareket edeceğine olan inancım tam. Parti ahlakı, parti disiplini de bunu gerektirir.

İçinde bulunduğumuz durum, OHAL koşullarında ve KHK'lerle yönetilen , kişinin temel hak ve özgürlüklerinin bir gecede  yok edildiği,  bir döneme tanık oluyoruz. Böyle bir ortamda   Halkın Cumhuriyet Halk Partisine olan beklentileri yükselmekte ve hatta   Ülkemizin  CHP'nin iktidarına büyük ihtiyacı vardır .

Herkes için hak, hukuk, Adalet diyerek yollara düşen  Genel Başkanımız,  dürüst liderimiz Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'nun mücadelesini asla sarsmadan , daha da ileriye götürmek gerekir.

CHP birikimli ve deneyimli kadrolarıyla, projeleriyle iktidara hazırdır. Bu da örgütlerimizin, Birbirine karşı sevgi, saygı, samimiyet , inandırıcılığıyla mümkündür. Enerjimizi asla kendi içimizde harcamamalıyız. 

CHP atanamayan öğretmenlerin sesidir,

Milyonlarca işsizin sesidir

Soma' da Ermenek' te maden işçilerinin sesidir

Çiftçinin, emekçinin , memurun, sesidir

CHP istismara uğrayan çocukların çığlığıdır.

Cumhuriyet Halk Partisi  tarihi misyonuyla dün Olduğu gibi bugün de  çağdaş , sosyal demokrat parti geleneğini gelecek nesillere taşıyacaktır. Bu birikime ve güce sahiptir.  Gelin hep beraber Cumhuriyet Halk Partisini iktidara taşıyalım!

Yazarın Son Yazıları
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.