11 Temmuz 2020 Cumartesi
Anasayfa > GÖLBAŞI > MHP Heyetinden Gölbaşı Türk Eğitim Sen´e Ziyaret
MHP Heyetinden Gölbaşı Türk Eğitim Sen´e Ziyaret

MHP Heyetinden Gölbaşı Türk Eğitim Sen´e Ziyaret

01.02.2019 17:17 12 14 16 18 yazdır
MHP Gölbaşı Belediye Başkan adayı Kamber Öztürk, MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Mustafa Çırakoğlu, MHP İl Encümen adayı Mehmet Ertürk, MHP Belediye Encümen adayı Bayram Kuşoğlu seçim çalışmaları kapsamında Gölbaşı Türk Eğitim Sen İlçe Temsilciliğini ziyaret ett

Sıcak karşılamaya ve Türk Eğitim-Sen yönetiminin gösterdiği ilgiye teşekkür eden Kamber Öztürk, ``Demokrasilerde sendikaların çok önemli yer tuttuğunu yakinen bilmekteyim, eğitim sendikalarının aynı zamanda eğitim çalışanlarıyla birlikte, ülkenin eğitim kalitesinin artmasında önemli rol üstlendiklerini görmekteyim. Ayrıca ben de bir eğitimciyim eğitim ve öğretimin toplum için önemini biliyorum ve seçildiğim takdirde belediye olarak üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yapamaya çalışacağım. Artık memleketimizin değişime ihtiyacı var ve ben bu sebeple aday oldum herkesten destek bekliyorum.´´ ifadelerini kullandı.

Türk Eğitim Sen İlçe Başkanı Mahmut Yetişgen ise ziyaretlerinden dolayı MHP heyetine teşekkür etti.

Yetişgen,"Gölbaşı'na hizmet etme yarışında olan her aday bizim için değerlidir. 31 Mart yerel seçimlerinde Gölbaşı'nın kazanmasını arzuluyoruz. Aynı zamanda seçimin huzurlu bir şekilde tamamlanarak birlik ve beraberliğimizin daim olması temenni eder, bütün adaylarımıza başarılar dilerim´´ dedi. 

Kaynak : PHA
Kategorinin Diğer Haberleri