29 Eylül 2020 Salı
Anasayfa > ADİYAMAN > Vali Çuhadar, Beşpınar piknik ve mesire alanında incelemelerde bulundu

Vali Çuhadar, Beşpınar piknik ve mesire alanında incelemelerde bulundu

20.06.2020 18:57 12 14 16 18 yazdır
Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar, bin 300 dönümlük alan üzerine inşa edilen Adıyamanlı vatandaşların aileleri ile birlikte hafta sonları piknik yapmak için gözde adreslerden biri olan ve yeni sezona hazır hale getirilen Beşpınar piknik ve mesire alanında y
Vali Çuhadar, Beşpınar piknik ve mesire alanında incelemelerde bulundu

İl Özel İdare Genel Sekreteri Sami Işık´la birlikte yeni sezona hazır hale getirilen Beşpınar piknik ve mesire alanını gezerek incelemelerde bulunan Vali Mahmut Çuhadar, buradaki çalışmaları yerinden inceleyerek, alandaki düzenlemelerle ilgili bilgi aldı.

Yeni sezonda vatandaşa nezih bir ortamda hizmet vermek amacıyla piknik ve mesire alanında peyzaj çalışmasından çevre temizliğine kadar tüm alan yeniden elden geçirilerek, alana görsellik katmak amacıyla da rengarenk çiçekler ekildi.

Koronavirüs sürecinde normalleşmeye geçişle birlikte Beşpınar Piknik ve Mesire alanının yeni sezona hazır hale getirildiğini kaydeden Çuhadar, "Adıyamanlı vatandaşlarımızın hafta sonları aileleri ile birlikte stres atmasını sağlayacak bu mesire alanında gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra Adıyamanlı vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Şu anda çalışmalar hummalı bir şekilde devam ediyor. Valilik İl Özel İdaresi olarak Beşpınar piknik ve mesire alanında çevre düzenlemesi başta olmak üzere temizlik ve sterilizasyon çalışmalarını gerçekleştirerek alanı daha nezih hale getiriyoruz."ifadelerini kullandı.

Kaynak : PHA
Kategorinin Diğer Haberleri